
't Belke 1 kampioen !!!!
't Belke 1 is dan wel een Belfelds tafeltennisteam, ze spelen hun thuiswedstrijden in de zaal van TTC in Tegelen.
- Lees meer over 't Belke 1 kampioen !!!!
- Login om te reageren
't Belke 1 is dan wel een Belfelds tafeltennisteam, ze spelen hun thuiswedstrijden in de zaal van TTC in Tegelen.
Op zaterdag 12 mei werden de Limburgse klassenkampioenschappen gespeeld. Hier spelen de kampioenen van de competitie tegen elkaar, per klasse.
De wedstrijd worden op 1 locatie gespeeld, dit jaar had Tegelen de eer deze wedstrijd te organiseren.
Het zesde jeugdteam is vrijdagavond kampioen geworden door met 5-0 te winnen van Fortus. Het team van Anson, Eline, Borre en Shania lag al geruime tijd fier aan kop in de vijfde klasse en had afgelopen vrijdag nog vier punten nodig om helemaal zeker te zijn van het kampioenschap. Borre had de eer om dit beslissende vierde punt binnen te halen.
Met nog twee wedstrijden te gaan, is het vierde jeugdteam al zeker van het kampioenschap in poule A van de vierde klasse. Jamy, Jules en Jan bouwden zaterdag hun voorsprong uit naar vijftien(!) punten door met 5-0 van hun directe concurrent SETA te winnen.
Nadat TTC 5, bestaande uit Jules Noten, Juul Nijssen en Tren Derks, vorige week het kampioenschap behaalde in de 5e klasse van Noord Limburg traden ze afgelopen zaterdag aan tegen de kampioen van Zuid Limburg, Landgraaf 1, met als inzet het kampioenschap van Limburg in de 5e klasse.
Terwijl zaterdag in Tegelen de play-offs al even bezig waren, gingen Tren, Jules en Juul in Sevenum van start bij de play-offs in de vijfde klasse. In de competitie waren de mannen van TTC 5 samen met SETA 4 op de eerste plaats geëindigd, dus de verwachtingen waren hooggespannen!
Vincent, Owen en Miraç zijn kampioen geworden in de derde klasse. Samen met TTC 4 en nog twee andere teams hadden ze de play-offs bereikt die vandaag in de zaal van TTC werden gespeeld. De dag begon met een dikke overwinning tegen SETA 2 in de eerste ronde van de play-offs. Ook Dido en Jasmijn van TTC 4 wonnen hun eerste wedstrijd overtuigend met 5-0.
Xam en Raff zijn nu ook Limburgs kampioen in de derde klasse. Een week nadat ze kampioen werden in poule A van deze klasse, stond de wedstrijd om de Limburgse titel op het programma. De tegenstander van TTC 2 was Quick 1, de winnaar van de zuidelijke poule in de derde klasse. Raff en Xam zorgden voor een 2 - 0 voorsprong door allebei hun eerste enkelspel te winnen.
Het tweede en het vijfde jeugdteam zijn gisteren kampioen geworden in de najaarscompetitie. Raff en Xam van TTC 2 hadden tot nu toe alle duels ruim gewonnen en begonnen als grote favorieten aan de beslissingswedstrijden in Tegelen. Met een 4-1 overwinning tegen Armada 1 werd het kampioenschap in de derde klasse uiteindelijk zeer verdiend binnengehaald, al ging het zeker niet vanzelf.
De senioren- en jeugdteams die deze najaarscompetitie in actie gaan komen, zijn bekend. Voor het eerste seniorenteam is inmiddels ook al duidelijk welke tegenstanders zij komend seizoen treffen. De andere teams zullen nog even moeten wachten voordat zij hun indeling weten.
Senioren
Jeugd