Verslag LJM-3 in Venray

Xaveria wint Troostfinale

Afgelopen zondag 7 maart reisde TTC met een hoop TTC’ers af naar Venray om daar de derde ronde van de toernooireeks Limburgse JeugdMasters te spelen. Ook de toernooireeks LJM onder 25 had zijn eerste toernooi op deze zondag en zo kwamen ook Jelko, Yri en Xaveria mee naar Venray

In de ochtendronde mochten Roel en Bart  in de tweede klasse laten zien wat ze in huis hadden en zo wist Bart in het hoofdtoernooi tot de kwartfinale te komen. Hij verloor helaas van Luca van Loevezijn, die later de tweede klasse won. Roel had helaas niet z’n dag en zo werd hij in de achtste finales van de troostronde uit het toernooi geveegd door Jeffrey Valckenborgh die in een nipte vijfsetter won.

In de ochtend waren er al vele fans meegekomen om Bart en Roel aan te moedigen en in de middag mocht deze groep ook lekker gaan spelen. Natasha, Marlou en Jeffrey speelden in de eerste klasse en hiervan gingen Marlou en Jeffrey door naar de hoofdronde en kwam Natasha in de troostronde terecht. Marlou en Natasha verloren beide helaas de eerste ronde in het vervolgschema en zo wist alleen Jeffrey tot de kwartfinale te komen.

Jules en Arne speelden in de topklasse en ook zij moesten hun beste beentje voorzetten. Arne, die al de hele ochtend in Venray was, mocht toen eindelijk zijn eerste wedstrijd spelen. Door een aanpassing in het schema had hij een driekamp, waarvan Kas van Oost zich ook nog als geblesseerd opgaf. Jules plaatste zich ook voor het hoofdtoernooi en beide spelers mochten flink aan de slag. Jules won van Daan van der Klugt en van Jelle Morris, de laatste overwinning is een puike prestatie te noemen. Helaas verloor hij daarna nipt van Wouter Lenaers, die de topklasse later won. Arne won vrij eenvoudig van Dylan Bruckers waarna hij het tegen Domenique Watrin op mocht nemen. Hij verloor deze wedstrijd nipt met 16-14 in de vijfde set.

Jelko, Yri en Xaveria deden mee aan het LJM<25. Yri en Xaveria wisten in de poule bijster veel te presteren. Yri won van Ashley Derks en Xaveria won van Diëgo Frings (undercover TTC’er) en zo kwamen zij in het troosttoernooi tereceht. Jelko wist in de poule knap twee wedstrijden te winnen waardoor hij in het hoofdtoernooi terecht kwam. Daarna won Jelko knap van Rik Houx (undercover TTC’er) en helaas verloor hij hierna van de nummer twee. Xaveria wist in de troostronde alles te winnen en zij werd uiteindelijk de nummer een. Yri speelde een spannende wedstrijd tegen Stefan Reumkens, die hij helaas net niet won.

Het was weer een gezellig toernooi waar iedereen een lekker balletje heeft kunnen spelen. Alle fans met name Melissa en de coaches Mario, Rins en alle aanwezige ouders bedankt en tot de volgende keer!