Syd verslaat 'Goliath' in Swalmen

Syd wint LJM in Swalmen. De prijswinnaars in de 2e klasse vlnr.: Botond Dobo (1e troostronde), Lana Maes (2e troostronde), Syd Spruytenburg (1e), Mano Jansen (2e).
Syd en Mano Janssen in de finale van de tweede klasse op de LJM

Afgelopen zondag gingen Syd, Lynn, Fee, Milou, Sam en Nigel naar de Limburgse Jeugdmasters in Swalmen. De held van het verhaal, Syd Spruytenburg, was ingedeeld in de tweede klasse.

Lynn tegen Levi Lecoeur

In een pittige poule met de eerdergenoemde Thomas Lijzenga en met Xavi Larmene (de latere winnaar), haalde Lynn dankzij een goede overwinning op Levi Lecoeur een derde plek. De eerste wedstrijd in de troostronde tegen Elena Vanhout ging met 3-0 overtuigend naar Lynn. Pim Noteborn was het volgende obstakel op weg naar de troostfinale en hij wilde - op één game na - van geen wijken weten. 

In de strijd om de derde plaats kwam Lynn nu voor de tweede keer tegenover Levi Lecoeur te staan, en in vijf games was Lynn wederom de sterkste, met een mooie derde plek als gevolg!

Naast de verrichtingen van de eigen kroost kon dankzij de technische voorzieningen van Pedro Noteborn ook de start van de formule 1 worden gevolgd.

Met dank aan de bijdragen van vaders Ruben en Thijs.