Standen

Senioren

Hoofdklasse

team # pnt
Sittard 2 9 54
Falco 1 9 52
Maastricht 1 9 46
TTC 1 9 43
Landgraaf 1 9 43
Wijzenbeekkled/Westa 4 9 32

1e klasse - Poule B

team # pnt
TTC 2 9 53
Brunssum 1 9 53
Sittard 4 9 51
Landgraaf 3 9 39
Megacles 3 9 38
Elsloo '72 1 9 36

2e klasse - Poule D

team # pnt
TTC 3 9 62
Kluis 3 9 60
Venlo 2 9 44
Fortus 1 9 36
Sibbe MC 1 9 36
Kerkrade 68 2 9 32

4e klasse - Poule C

team # pnt
Landgraaf 7 9 59
Megacles 5 9 58
TTC 4 9 56
Ready 3 9 46
Elsloo '72 5 9 32
Brunssum 6 9 19

Junioren

Jeugd Hoofdklasse - Poule A

team # pnt
't Belke 1 8 52
Red Stars 5 8 49
Destatec 1 8 46
Red Stars 4 8 43
Kluis 1 8 37
Fortus 1 8 37
Venlo 4 8 34
Brunssum 1 8 34
TTC 1 8 28

Jeugd 2e klasse - Poule A

team # pnt
Megacles 1 7 27
Falco 1 7 24
Wap In 1 7 23
Fortus 2 7 19
TTC 2 7 16
TTV Lybrae Heerlen 2 7 11
Sittard 1 7 10
Red Stars 6 7 10

Jeugd 2e klasse - Poule B

team # pnt
Quick '72/Schim 1 7 30
Brunssum 2 7 26
Landgraaf 1 7 20
Falco 2 7 18
HelwegenPeters/Westa 4 7 15
Falco 3 7 14
TTC 3 7 13
TTV Lybrae Heerlen 1 7 4

Jeugd 4e klasse - Poule A

team # pnt
TTC 4 9 43
SETA 4 9 28
Fortus 4 9 26
TTC 5 9 17
Fortus 5 9 13
Megacles 3 9 8

Jeugd 5e klasse - Poule A

team # pnt
TTC 6 9 44
HelwegenPeters/Westa 7 9 35
Kluis 3 9 20
Fortus 6 9 17
Quick '72/Schim 3 9 12
Elsloo '72 3 9 7

Jeugd Hoofdklasse - Poule A1

team # pnt
Red Stars 5 9 58
't Belke 1 9 56
Destatec 1 9 52
Red Stars 4 9 44

Jeugd Hoofdklasse - Poule A2

team # pnt
Fortus 1 9 43
Kluis 1 9 42
Venlo 4 9 38
Brunssum 1 8 34
TTC 1 9 33

Recreanten

Recreanten 3e klasse

team # pnt
Destatec 2 15 104
TTC 1 15 87
Venlo 2 15 81
Batave 1 16 78
Veta 2 15 74
Armada 3 15 70
Armada 2 15 69
Noad 2 15 61
Red Stars 3 15 56

Recreanten 5e klasse

team # pnt
Destatec 5 15 137
Koningslust 1 15 100
Seta 5 15 80
Armada 5 16 80
Noad 3 15 79
Batave 2 15 64
Seta 6 16 60
Zwalocom 2 15 49
TTC 2 16 41

Recreanten 7e klasse

team # pnt
Zwalocom 5 13 89
Koningslust 2 14 88
Leudal 3 13 83
Seta 9 13 81
TTC 3 13 73
Zwalocom 4 12 72
Batave 4 13 21
Destatec 6 13 13